3 Důvody proč mít profi fotky realit


Připravujete reality k prodeji nebo pronajímáte svoji nemovitost přes Booking.com či Airbnb?
Chcete, aby vaše nabídka působila profesionálně?


Pak pro jejich prezentaci jednoznačně potřebujete kvalitní fotografie. Pokud mezi vaše záliby zrovna nepatří fotografování realit, pak se obraťte na profesionála v tomto oboru. A proč je dobré to udělat?

1) Profesionál specializující se na fotografování nemovitostí je vybaven potřebnou technikou, která je pro perfektní fotografie potřebná. Patří do ní např. kvalitní fotoaparát, širokoúhlý objektiv, stativ, blesk či světla.

2) Fotograf nemovitostí má důležité znalosti a zkušenosti. Ví, jak nastavit fotoaparát, všímá si světla, dokáže správně vyvážit bílou. Umí si poradit s vícenásobnou expozicí a není mu cizí pojem HDR. To vše a mnohem více využije jak přímo při focení, tak následně při postprodukci v počítači, bez které by fotka nebyla hotová.

3) Kvalitní fotky ukáží vaši nemovitost ve své plné kráse, což pozitivně ovlivní zájemce o pronájem, nebo koupi nemovitosti. Samotná fotka vaši nemovitost neprodá, ani nepronajme, ale je nezbytnou součástí vaší kvalitní prezentace, což jistě ocení vaši klienti.

Důležité je focení propojit s foto stagingem nebo home stagingem. Můžete se podívat na rozdíl fotografií novostavby rodinného domu nafocené profi fotoaparátem se základním objektivem bez použití znalostí focení nemovitostí a na fotografie stejné nemovitosti po home stagingu focené stejným fotoaparátem se širokoúhlým objektivem a se zažitými znalostmi a zkušenostmi. Ani prvotřídní technika bez znalostí a zkušeností vám kvalitní fotografie nepřinese.

Sdílejte tento článek

Mobirise site builder - Get more