Business portrét

Přirozeně a uvolněně i v businesse

Petr

Pokud někde prezentuji své služby, je dobré ukázat i svoji tvář.

Kdo stojí za tak skvělým produktem? S kým jednám po telefonu nebo si píši přes internet?

Jen ať jste vidět :-)!

  1. STYLIZACE - Doporučuji i na Business portrét přijít s líčením a účesem, tak jak obvykle chodíte do práce. Můžete se samozřejmě zkrášlit trochu více, ale stále tak, aby to odpovídalo tomu, jak vypadáte. Zdá se mi býti nešťastným, když na profilové fotografii je "jiný" člověk, než se kterým se následně setkáte z očí do očí. 
  2. KDE FOTÍME - Fotíme v mém kuchyňském miniateliéru na adrese Mezi Silnicemi 10, Plzeň. Nabízím černé a bílé fotopozadí. 
  3. KOLIK SE NÁS MŮŽE FOTIT? - Focení je určené pro jednotlivce.
  4. CO SI VZÍT NA SEBE? - Něco reprezentativního, to, co máte rádi a v čem se cítíte dobře. Ideálně si vezměte 3 různé modely, abychom měly fotografie variabilnější.
  5. JAK FOCENÍ PROBÍHÁ? - Na začátku si krátce popovídáme při šálku čaje nebo sklence vody. Během focení Vás budu lehce instruovat kam dát ruce, kam se dívat apod. 
  6. KDY BUDU MÍT FOTKY? - Nejpozději do týdne, Vám odešlu náhledové album s fotografiemi, ze kterých si vyberete minimálně 3 zaplacené (další je možné přiobjednat). V případě, že je fotografií do 5ti ks, tak je budete mít do týdne od výběru upravené. Pokud se s výběrem rozšoupnete, mohou úpravy trvat déle. Fotografie zasílám přes úschovnu v plné velikosti a ve velikosti určené pro internet.

Business portrét

  1500 ,-Kč
  •  3 ks fotografií
  • 1 hodiny

Fotografie navíc

  170 ,-Kč 
  • za 1 ks fotografie nad rámec balíčku

Marcela Svěchotová

© 2022 Marcela Svěchotová 

Kontakt

+420603402724
Plzeň, Mezi Silnicemi 10
info@i-fotograf.cz
IČO: 88822907