Harmonizující fotokarty 
V souladu

 

Autorské harmonizující fotokarty od La Marce

Každý z nás je jedinečná bytost, a přitom máme tolik společného. Asi mnohem více, než si dokážeme představit.
Každý z nás během života prochází různými cykly. Jednou jsme nahoře a jindy dole.
Každý z nás tu má své místo.
Někdy se cítíme ztraceni v různých oblastech života, a tak hledáme a postupně se nacházíme. Zjišťujeme, kdo jsme a kdo nejsme. Objevujeme v radosti i ve vyčerpání. Dostáváme se z rodových i společenských programů a kleteb. Tvoříme si nový svět. Takový, ve kterém se cítíme lépe a dostáváme se víc a víc do souladu se sebou samými i s okolím.

Karty V souladu vás podpoří na této dobrodružné cestě hledání. Přimějí vás k zamyšlení a mnohým uvědoměním. Jednotlivé karty se dotýkají různých oblastí života, ve kterých se můžete nacházet. V dnešní uspěchané době často zapomínáme na sebe. Stáváme se mistry odkládání svých záležitostí. Karty V souladu jsou tu proto, aby vám připomínaly oblast, které se chcete nebo máte věnovat.

Harmonizující fotokarty V souladu
- podporují život  V SOULADU

- texty, které Vás zavedou blíže k sobě

- harmonizace různých životních oblastí

- ručně vyráběná dřevěná krabička a rámeček v jednom

- autorské fotografie

Každá z karet má svůj název a harmonizuje různé oblasti vašeho života. Jsou jimi: Pomíjivost, Sklizeň, Výživa, Čas pro sebe, Lehkost bytí, Růst, Postupné kroky, Výjimečnost, Vyrovnaný partnerský vztah, Cesta za světlem, Rozkvět, Nové začátky, Zpomalení, Intimita, Rodina, Společná cesta, Čas vzlétnout, Konec, Uvnitřnění, Skryté poklady, Radost, Společenství, Pročištění, Požehnání na cestě, Světlo

karty

Dřevěná krabička a rámeček v jednom.

krabička ze zadu

Dřevěná krabička a rámeček v jednom.

krabička z vrchu

Každá krabička prošla rukami šikovného truhláře.

krabičky v rukách

Fotografie pro harmonizaci určitých oblastí života.

čtyři rámečky vedle sebe

Obrázky v rámečku můžete libovolně měnit.

krabičky do půlkruhu

 25 fotografií
25 témat k prozkoumání

obrázky na nástěnce

Obrázky si můžete vystavit i samostatně třeba na nástěnku nebo ledničku.

rámeček s obrázkem u počítače

 Rámeček s obrázkem si postavte na místo, kde ho budete mít často na očích.

Jakýkoliv obrázek z karet je možné vytisknout ve velkém formátu na plátno.

Podívejte se na videa týkající se karet. V prvním videu vám karty představím. Ve druhém se můžete podívat na to, jak funguje krabička a rámeček v jednom. Ve třetím videu vás nechám nahlédnout do zákulisí toho, jak jsem u karty Čas pro sebe, pochopila, že poselství karet musí být psáno v první osobě. Současně v tomto videu uvidíte, jak může vypadat fotoplátno karty, která vás osloví natolik, že jí potřebujete mít ve velkém.

Trocha z historie vzniku karet.

V roce 2016, po přechodu žhavých uhlíků, přišla první myšlenka na to, že nechám svými fotografiemi ožít nejen vlastní domov. Využiji symboliky obrazů v propojení s feng shui a nechám harmonizovat určité oblasti života. Feng shui znám okrajově a úplně se nepodařilo s ním mé fotografie propojit.

Velmi ráda píšu. Dokážu se napojit na proud slov a často je skrze mne spíše psáno, než že bych psala já. Tento dar jsem v sobě objevila již v pubertě.

Přibližně 10 let pracuji s Vision boardy - kolážemi snů. Je neskutečné, jak rychle se některé věci stanou, když je popoženeme vizualizací, kterou nejprve jen zhmotníme psaným slovem, nebo obrázkem. Obrázky, které měly podpořit určité mé oblasti v životě jsem si dávala i na nástěnku, kterou mám denně na očích. Když jsem potřebovala rozproudit energii v oblasti podnikání, vystavila jsem si obrázek vodopádu. Jó, to jsem se po pár měsících, kdy jsem se cítila pracovně zahlcená, musela smát a vodopád vyměnit za něco klidnějšího. Když jsem před 6 lety toužila po vyrovnaném partnerském vztahu, dala jsem si do ložnice obraz kdoulí (je součástí balení karet). Netrvalo dlouho a vstoupil mi do života muž se kterým se láskyplně vyrovnáváme dodnes. Nyní už máme v ložnici obraz dvou vodopádů, které splývají v jednu říčku a opravdu se nám daří plynout společně. (Více o harmonizujících obrazech si můžete přečíst na mém blogu.)

Nyní konečně nastala doba, kdy jsem byla vyzvána k tomu, aby karty spatřily světlo světa. Spojila jsem své dary a zabalila do nich vlastní zkušenosti. Tak jsou tady a mohou podporovat i vás na cestě vašeho sebeobjevování, na cestě k harmonickému životu. Je mnoho možností a pomůcek, jak se dostat do souladu. Harmonizující fotokarty V souladu jsou jednou z nich.

Kéž se stanou pomůckou při tvorbě vašeho lepšího světa.

Marcela Svěchotová

© 2024 Marcela Svěchotová 

Kontakt

+420603402724
Plzeň, Mezi Silnicemi 10
info@i-fotograf.cz
IČO: 88822907