Rodinné focení

od miminka po babičky a dědečky

Vzpomínky na báječná léta.

Je mnoho významných i obyčejně neobyčejných okamžiků ve vašich životech, které si díky fotografiím budete rádi připomínat.  Rodinka na dece v trávě
Budu mít sourozence
Babička s vnoučátky
Láska veliká
Maminka s dcerou
Maminka s dcerkou

Otázky a odpovědi

Rodinná fotografie

Mám ráda přirozené fotografie a ráda vás fotím takové, jací jste. Rekvizity téměř nepoužívám.

Ideálně v prostředí, kde se cítíte dobře. Což může být u vás doma, venku nebo ve vaší oblíbené kavárně. Můžete být dva nebo celá rodina i s babičkami. Cena i čas focení zůstávají stejné.

Hezké je, když se vám povede barevně sladit. Jestli se rádi převlékáte, klidně si vezměte oblečení více, ale není to vůbec nutné. Na focení je lepší mít jednobarevné oblečení. Čím méně vzorů, tím lépe. Na začátku si krátce popovídáme, seznámíte mě s vámi a prostorem, kde budeme fotit. Při focení jsem spíše v roli pozorovatele. Nemusíte se bát přílišných pokynů k tomu co máte dělat a jak se tvářit. Sleduji, jak se společně bavíte a zaznamenávám to na fotoaparát. Občas vás trochu navedu. Nechávám prostor vaší kreativitě a kreativitě vašich dětí. Rodinné focení v mém pojetí lze přirovnat k focení reportážnímu, tzv. live styl fotografování.

Fotografie se snažím odevzdat co nejdříve, ale záleží na mé momentální časové vytíženosti. Do týdne od focení Vám dodám galerii s náhledy fotografií. Z nich si vyberete svých 20, které jsou v ceně (případně více za příplatek, budete-li chtít). Upravené se k vám dostanou nejpozději do měsíce od vámi odeslaného výběru, ale může to být i mnohem dříve. Fotografie dostanete v digitální podobě v plné velikosti a ve velikosti vhodné na internet. Pokud se nechcete výběrem fotografií zdržovat, ráda je vyberu za Vás, jen mi to musíte sdělit.

Můžete si u mě objednat fotoknihu, fotosešit, obrazy a další fotoprodukty. Aktuální ceny vám sdělím na vyžádání.

Po Plzni si dopravu neúčtuji. Na místo focení můžeme jet společně - naberete mě v Plzni. Případně přijedu autem na předem domluvené místo. Cena je pak 6,- Kč à km.

Žena u stromu

RODINNÉ FOCENÍ


3800,-Kč
20 upravených fotografií 

1 -1,5 hodiny focení
fotografie jsou v digitální podobě

Dívka čichající si ke kvetoucí větvičce

FOTOGRAFIE NAVÍC

170,-Kč
  

Cena za 1 ks upravené fotografie v digitální podobě nad rámec balíčku.

Při rezervaci termínu vybírám v případě nových klientů zálohu 500,-Kč. Termín focení je možné po předchozí domluvě změnit např. kvůli počasí, nemoci ad. - záloha se tím přesouvá. V případě, že se klient z focení neomluví, záloha propadá.
Marcela Svěchotová

© 2023 Marcela Svěchotová 

Kontakt

+420603402724
Plzeň, Mezi Silnicemi 10
info@i-fotograf.cz
IČO: 88822907