Rodinné focení

od miminka po babičky a dědečky

Mobirise

Vzpomínky na báječná léta.

Je mnoho významných i obyčejně neobyčejných okamžiků ve vašich životech, které si díky fotografiím budete rádi připomínat. 

  1. STYLIZACE - Mám ráda přirozené fotografie a ráda vás fotím takové, jací jste. Rekvizity téměř nepoužívám.
  2. KDE FOTÍME - Ideálně v prostředí, kde se cítíte dobře. Což může být u vás doma, venku nebo ve vaší oblíbené kavárně.
  3. KOLIK SE NÁS MŮŽE FOTIT? - Můžete být dva nebo celá rodina i s babičkami. Cena i čas focení zůstávají stejné.
  4. CO SI VZÍT NA SEBE? - Hezké je, když se vám povede barevně sladit. Jestli se rádi převlékáte, klidně si vezměte oblečení více, ale není to vůbec nutné.
  5. JAK FOCENÍ PROBÍHÁ? - Na začátku si krátce popovídáme, seznámíte mě s vámi a prostorem, kde budeme fotit. Při focení jsem spíše v roli pozorovatele. Nemusíte se bát přílišných pokynů k tomu co máte dělat a jak se tvářit. Sleduji, jak se společně bavíte a zaznamenávám to na fotoaparát. Občas vás trochu navedu. Nechávám prostor vaší kreativitě a kreativitě vašich dětí. Rodinné focení v mém pojetí lze přirovnat k focení reportážnímu
  6. KDY BUDEME MÍT FOTKY? - Fotografie se snažím odvezdat co nejdříve, ale záleží na mé momentální časové vytíženosti. Budte je mít nejpozději do měsíce, ale pravděpodobně to bude mnohem dřív. Z focení dostanete minimálně 30 fotografií v digitální podobě. Fotografie vybírám já.
  7. FOTOPRODUKTY - Můžete si u mě objednat fotoknihu, fotosešit, obrazy a další fotoprodukty. Aktuální ceny vám sdělím na vyžádání.

Rodinné focení

  3200,-Kč  
  • min. 30 ks digitálních fotografií v ceně
  • 1,5 - 2 hodiny

Při rezervaci termínu vybírám v případě nových klientů zálohu 500,-Kč. Termín focení je možné po předchozí domluvě změnit např. kvůli počasí, nemoci ad. - záloha se tím přesouvá. V případě, že se klient z focení neomluví, záloha propadá.

                    Adresa

                    Mezi Silnicemi 10
                    326 00, Plzeň
                    IČO: 88822907

Kontakt

marcela@i-fotograf.cz 
+420 603 402 724

Made with Mobirise site template