free html templates

Léčivé focení

Být sám sebou...

Mobirise

Je focení, které vás nenutí být nejkrásnější, nejdokonalejší, nejsvůdnější ani "normální". Je to focení, které vás chce přirozené, ať už je to cokoliv.

Každé focení je jiné. Vždy přizpůsobené vám a vašim potřebám.

To nejdůležitější je, abyste se cítili svobodně ve svém projevu.

Tak jako každý z nás umí kreslit a zpívat, tak je každý krásný a fotogenický. A nehádejte se. ;-). Je to tak, ať už vám doma či ve škole říkali cokoliv. 

 1. PRO KOHO JE LÉČIVÉ FOCENÍ URČENO? - Berete před foťákem nohy na ramena? Nevíte jak stát, tvářit se? Přesto fotky chcete a dokonce potřebujete? Ideálně, aby Vám to slušelo a aby ty fotky šly tak nějak do hloubky... Paráda, tak to jste na správné adrese. Uvědomuji si, že většina z nás se před objektivem cítí nejistě (ano i já). Právě proto nabízím léčivé focení.
 2. CO JE CÍLEM FOCENÍ? - Cílem je příjemný zážitek ze setkání. Sdílení, při kterém často dochází k určitým pochopením. Upevnění a ujasnění si Vašeho směrování. Fotografie, které neukazují jen to, jak vypadáte navenek, ale sdělují to, jací skutečně jste.
 3. KDY JE NA NĚJ NEJLEPŠÍ DOBA? - Když prší nebo svítí sluníčko. Když praská oheň v krbu nebo pod nohama křupe sníh. Když kvetou třešně, nebo už si je věšíte na uši. Zkrátka, ten nejlepší čas je kdykoliv, když o tom začnete přemýšlet.
 4. KDE SE BUDEME FOTIT? - Výběr místa nechávám na Vás. Při focení dochází k jistému léčivému procesu, důvěřuji tedy, že Vy sami víte nejlépe, jaké místo tento proces podpoří. A jako kdykoliv je správná doba, je i kdekoliv správné místo.
 5. JAK FOCENÍ PROBÍHÁ? - Do focení se nevrháme po hlavě ani bezhlavě. Na většinu lidí působí objektiv jako kritické oko a pak trochu trnou, nervóznějí a někomu i hrůzou vstávají vlasy. Nechám vás, ať se s foťákem trochu okouknete, otrkáte, rozkoukáte, až spatříte jeho laskavou tvář, která bude překrývat tu mojí, načež splynou v jednu. Na foťák téměř zapomenete. Stane se přirozenou součástí našeho setkání. Budeme plynout. Necháme se vést přítomným oka-mžikem. Naše setkání může vysvětlit lecjaké vaše otázky. 9 z 10 focených klientů říká, že se po focení se mnou cítí býti více sami sebou. Jsou si více vědomi svého směrování a mají více energie uskutečňovat své cíle.
 6. KDY BUDU MÍT FOTKY? - Přibližně do týdne od focení Vám zašlu odkaz na soukromou galerii, kde si budete moct prohlédnout a vybrat z neupravených fotografií. Několik snímků bude již po postprodukci - to abyste měli představu, jaké úpravy na fotografiích dělám. Po Vašem výběru fotografie upravím a v plné velikosti Vám je zaheslované odešlu přes úschovnu na e-mail. Upravené fotografie se snažím poslat co nejdříve. Záleží na množství zakázek. Může to trvat 1-3 týdny.
 7. PROČ SE LÉČIVÉ FOCENÍ JMENUJE LÉČIVÉ? - Opakovaně mi po focení říkáte slova, která mě hladí a potvrzují mi smysl toho, co dělám. Když vidím, že naše setkání nebylo jen o tvoření fotek, ale určitým způsobem vás posunulo ve vašem "hledání", ve vnímání vaší sebehodnoty, jásám. Cítím hlubokou vděčnost k veškerému dění kolem sebe. V jistém slova smyslu při focení dochází k léčení. Nejlépe vám to asi vysvětlí hodnocení mých klientů. Mým darem je naslouchat vám a okolnímu prostředí, skrze které nám často ve formě synchronicit přicházejí odpovědi na vaše otázky. Neptejte se jak to dělám. Prostě se to děje. Jistě jste v životě zažili řadu aha-momentů. Při našem setkání přicházejí. 

Léčivé focení

    2500,-Kč  
 • V ceně 15  fotografií v digitální podobě
 • 2,5 - 4 hodiny

Fotografie

  130,-Kč  
 • Akce 10 + 2 zdarma nad rámec balíčku
 • 1 fotografie

Při rezervaci termínu vybírám v případě nových klientů zálohu 500,-Kč. Termín focení je možné po předchozí domluvě změnit např. kvůli počasí, nemoci ad. - záloha se tím přesouvá. V případě, že se klient z focení neomluví, záloha propadá.