Léčivé focení a Léčivé focení+

Být sám sebou...

Je focení, které vás nenutí být nejkrásnější, nejdokonalejší, nejsvůdnější ani "normální". Je to focení, které vás chce přirozené, ať už je to cokoliv.

Každé focení je jiné. Vždy přizpůsobené vám a vašim potřebám.

To nejdůležitější je, abyste se cítili svobodně ve svém projevu.

Tak jako každý z nás umí kreslit a zpívat, tak je každý krásný a fotogenický. A nehádejte se. ;-). Je to tak, ať už vám doma či ve škole říkali cokoliv. 
Janinka
Něžná
Žena v klobouku
Objímající se žena
Žena za závěsem
Bedři

Otázky a odpovědi

Jogínka

Berete před foťákem nohy na ramena? Nevíte jak stát, tvářit se? Přesto fotky chcete nebo dokonce potřebujete? Ideálně, aby Vám to slušelo a aby ty fotky šly tak nějak do hloubky... Paráda, tak to jste na správné adrese. Uvědomuji si, že většina z nás se před objektivem cítí nejistě (ano i já). Právě proto nabízím intuitivní léčivé focení.

Cílem je příjemný zážitek ze setkání. Sdílení, při kterém často dochází k určitým pochopením. Upevnění a ujasnění si Vašeho směrování. Fotografie, které neukazují jen to, jak vypadáte navenek, ale sdělují to, jací skutečně jste.

Když prší nebo svítí sluníčko. Když praská oheň v krbu nebo pod nohama křupe sníh. Když kvetou třešně, nebo už si je věšíte na uši. Zkrátka, ten nejlepší čas je kdykoliv, když o tom začnete přemýšlet.

Výběr místa nechávám na Vás. Při focení dochází k jistému léčivému procesu, důvěřuji tedy, že Vy sami víte nejlépe, jaké místo tento proces podpoří. A jako kdykoliv je správná doba, je i kdekoliv správné místo.

Do focení se nevrháme po hlavě ani bezhlavě. Na většinu lidí působí objektiv jako kritické oko a pak trochu trnou, nervóznějí a někomu i hrůzou vstávají vlasy. Nechám vás, ať se s foťákem trochu okouknete, otrkáte, rozkoukáte, až spatříte jeho laskavou tvář, která bude překrývat tu mojí. Na foťák po určité době téměř zapomenete. Stane se přirozenou součástí našeho setkání. Budeme plynout. Necháme se vést přítomným oka-mžikem. Naše setkání může vysvětlit lecjaké vaše otázky. 9 z 10 focených klientů říká, že se po focení se mnou cítí býti více sami sebou. Jsou si více vědomi svého směrování a mají více energie uskutečňovat své cíle.

Šamanka

Fotografie se snažím odevzdat co nejdříve, ale záleží na mé momentální časové vytíženosti. Do týdne od focení Vám dodám galerii s náhledy fotografií. Z nich si vyberete svých 15 nebo 20, které jsou v ceně, případně více za příplatek, budete-li chtít. Upravené se k vám dostanou nejpozději do měsíce od vámi odeslaného výběru, ale může to být i mnohem dříve. Fotografie dostanete v digitální podobě v plné velikosti a ve velikosti vhodné na internet. Pokud se nechcete výběrem fotografií zdržovat, ráda je vyberu za Vás. Pokud budete mít zájem o tisk fotografií, domluvíme se.

Opakovaně mi po focení říkáte slova, která mě hladí a potvrzují mi smysl toho, co dělám. Když vidím, že naše setkání nebylo jen o tvoření fotek, ale určitým způsobem vás posunulo ve vašem "hledání", ve vnímání vaší sebehodnoty, jásám. Cítím hlubokou vděčnost k veškerému dění kolem sebe. V jistém slova smyslu při focení dochází k léčení. Nejlépe vám to asi vysvětlí hodnocení mých klientů. Mým darem je naslouchat vám a okolnímu prostředí, skrze které nám často ve formě synchronicit přicházejí odpovědi na vaše otázky. Neptejte se, jak to dělám. Prostě se to děje. Jistě jste v životě zažili řadu aha-momentů. Při našem setkání přicházejí.

Obvykle fotíme 2 hodiny. Během této doby se stihneme dotknout esence mého Léčivého focení. Někomu tato doba dostačuje a naprosto vyhovuje. Pokud chcete jít hlouběji, mít více prostoru pro projevení svého skutečného já, budeme potřebovat času více. Zvolte si variantu Léčivého focení +. Strávíme spolu až 5 hodin, vyjedeme si na výlet, zajdeme na jídlo, vyzkoušíme vše, co nás napadne.

Někdy je naše sebekritika hodně vysoká. I když si třeba myslíme, že se přijímáme a máme se rády, může se stát, že nás pohled na naší fotografii zarazí. Občas se toto stane při výběru z náhledů fotografií. Nechte tomu chvíli čas, podívejte se třeba za hodinku, nebo druhý den. Ještě se mi nestalo, že bych se setkala s někým, kdo na fotografiích vypadá špatně. Vždycky ve svých klientkách spatřuji krásu. Samozřejmě nám je také nápomocno světlo a úhel pohledu ze kterého fotím. Někdy mě klientčina sebekritika zaskočí. Občas na sobě prostě vidíme chybky, které nikdo jiný než velký kritik, nevidí.

Po Plzni si dopravu neúčtuji. Na místo focení můžeme jet společně - naberete mě v Plzni. Případně přijedu autem na předem domluvené místo. Cena je pak 6,- Kč à km.

Žena u stromu

LÉČIVÉ FOCENÍ


3800,-Kč
15 upravených fotografií 

2 hodiny focení
fotografie jsou v digitální podobě

Dívka čichající si ke kvetoucí větvičce

LÉČIVÉ FOCENÍ +

5000,-Kč
20 upravených fotografií

až 5 hodin focení
fotografie jsou v digitální podobě

Tančící žena

FOTOGRAFIE NAVÍC


200,-Kč
  

Cena za 1 ks upravené fotografie v digitální podobě nad rámec balíčku.

Neupravené fotografie neposkytuji.Při rezervaci termínu vybírám v případě nových klientů zálohu 500,-Kč. Termín focení je možné po předchozí domluvě změnit např. kvůli počasí, nemoci ad. - záloha se tím přesouvá. V případě, že se klient z focení neomluví, záloha propadá.


Marcela Svěchotová

© 2024 Marcela Svěchotová 

Kontakt

+420603402724
Plzeň, Mezi Silnicemi 10
info@i-fotograf.cz
IČO: 88822907