Pro váš business

Nechť vzkvétá

Mobirise

Ukažte svůj business světu. V čem je skvělý a jedinečný?

Fotografie, které pomohou zaujmout, nalákat, nažhavit Vaše klienty, aby chtěli vědět více, aby chtěli vyzkoušet Vaše služby a produkty.

Fotky šité na míru, které vyprávějí příběh vašeho podnikání a odhalují ho v celé jeho kráse.

  1. CO JE  FOCENÍ PRO VÁŠ BUSINESS? - Business focení je projekt, který zahrnuje komplexní fotodokumentaci vašeho podnikání. Díky těmto fotografiím ozdobíte každou stránku vašeho webu fotkami, které zobrazují jedinečnost vašho businessu. 
  2. CO JE JEHO SMYSLEM? - Jeho smyslem je perfektně zadokumentovat vaši podnikatelskou činnost a skrze fotky sdělit vašim klientům čeho se vaše podnikání týká a v čem je výjimečné. 
  3. CO JE K PERFEKTNÍM FOTKÁM POTŘEBA? - Nejprve potřebuji Vás a Vaše podnikání blíže poznat, nakouknut mu trochu pod pokličku. To proto, aby fotografie mohly jít do hloubky, aby vyjádřily pravou podstatu toho, co děláte. Nejprve se tedy setkáme na přibližně půlhodinovou konzulataci, kde si ujasníme vaše potřeby. Konzultaci je možné provést i po telefonu. Dohromady pak vymyslíme strategický plán focení a domluvíme se na dalším průběhu tvorby.
  4. CO VŠECHNO MŮŽEME FOTIT? - Reportáž zahrnující výrobu produktu, proces služby či práci s klientem. Portrétní fotografii vás, vašich spolupracovníků a zaměstnanců. Produktovou fotografii. Fotografie prostor, kde vaše podnikání provozujete. 
Business portrét muž

PROFI BUSINESS PORTRÉT

Portrétní business focení probíhá v mém mini ateliéru na adrese Mezi Silnicemi 10, v Plzni

Fotíme přibližně 1  hodinu. Důležité je, abyste se cítili dobře a uvolněně a na to potřebujeme trochu času.

Cena je 1200,-Kč a v ceně máte 3 retušované fotografie v digitální podobě. Další fotografie je možné dokoupit za cenu 150,-Kč/1 ks.

Úvodní konzultace

  Zdarma  
  • Setkání/telefonát, kdy si ujasníme představy, čeho se focení bude týkat. 
  • 0,5 hodina

Focení

  500 ,-Kč
  • Cena za čas, kdy fotíme, ladíme a připravujeme prostředí.
  • 1 hodina

Fotografie

  150 ,-Kč
  • Minimální odběr 10 ks. Ke každým dalším 10ti ks fotografií 2 ks zdarma.
  • 1 fotografie

Při rezervaci termínu vybírám v případě nových klientů zálohu 500,-Kč. Termín focení je možné po předchozí domluvě změnit např. kvůli počasí, nemoci ad. - záloha se tím přesouvá. V případě, že se klient z focení neomluví, záloha propadá.

Marcela Svěchotová

© 2022 Marcela Svěchotová 

Kontakt

+420603402724
Plzeň, Mezi Silnicemi 10
info@i-fotograf.cz
IČO: 88822907

AI Website Maker