3 důvody proč si váš web zaslouží profi fotky


Chystáte nový web nebo jeho upgrade? Řešíte jeho obsah, texty, obrázky? Než použijete fotky z mobilu, stáhnete něco na internetu nebo fotobance, zkuste se se mnou zamyslet nad tím, proč si váš web zaslouží profi fotky tvořené na míru.

Víte kolik máte času na to zaujmout návštěvníka vašeho webu? Jsou to přibližně 3 vteřiny, kdy se rozhoduje, zda na vašich stránkách zůstane, nebo se poohlédne po vaší konkurenci. 3 vteřiny během kterých potřebujete v návštěvníkovi vzbudit pocit...

1) NA PRVNÍ POHLED BY MĚLO BÝT ZŘEJMÉ, ČEHO SE VÁŠ WEB TÝKÁ

Jednou z hlavních složek, ovlivňujících vašeho návštěvníka, je vizuální obsah stránky, do kterého patří mimo jiné i fotografie. Profesí jsem fotografka. Věnuji se také on-line marketingu a tvorbě webových stránek (převážně těm svým). Propojení těchto tří oblastí velmi pomáhá propagaci vašeho businessu. Před Business focením Vás potřebuji trochu poznat. Poznat styl a způsob Vaší práce a Vás jako podnikatele. Potřebuji znát Vaše vize a sny. Neméně důležitá je Vaše představa a požadavky týkající se focení. Společně vytvoříme plán focení tak, aby samotné fotografie zachytily podstatu Vašeho podnikání, aby lahodily oku a nažhavily návštěvníka webu k chuti dozvědět se o Vás a Vašem podnikání více.

2) FOTOGRAFIE VYVOLÁ CHUŤ DOZVĚDĚT SE A VIDĚT VÍCE
Fascinují mě Vaše podnikatelské příběhy, chuť na sobě pracovat, chuť vydat se vlastní cestou za svými sny. Když vidím, jak Vaše srdce bije pro Váš business a Vaše klienty, cítím ohromnou radost, která funguje jako motor pro mou tvorbu, podporující Vaše podnikání. Vnímám pak věci v širší perspektivě a díky tomu vznikají fotografie, které vyvolávají pocity, chutě a otázky vědět více.

3) TECHNICKÁ STRÁNKA FOTOGRAFIÍ
Je důležité vnímat hloubku Vašeho podnikání a zachytit jeho smysl po stránce emocionální. Neméně důležité je umět využít techniku, hrát si se světlem skrze nastavení vnitřní (fotoaparát) i vnější (okolní prostředí, přídavná světla atd.), všímat si rušivých a podpůrných prvků a zvládnout postprodukci při následné úpravě v počítači.

Samozřejmě, že si nějaké fotografie zvládnete udělat sami. Také zvládnu upéct dort s marcipánem. Jen prostě nevypadá tak, jako by ho pekla zkušená dortařka. Můžete si stáhnou fotky z fotobanky. Budou jistě krásné, ale nebudou vyprávět příběh právě Vašeho podnikání. A vy máte skutečně 3 vteřiny, které mohou rozhodnout. Všechno, nebo nic...

Nabízím Vám své služby v oblasti business focení, kde využijete mé zkušenosti z oblasti různých fotografických disciplín - reportáž, produkt, portrét, detail, inetrier&exterier.

Focení pro váš web zdarma

Od 23.4 do 10.5.2018 můžete získat focení pro váš web zdarma. Stačí dát "lajk" mým facebookovým stránkám a do komentářů k příspěvku (ať už sponzorovanému nebo tomu běžnému) napsat čeho by se fotografie na Váš web měly týkat a proč bych měla vybrat právě Vás. 10.5 pak jednoho z Vás vyberu a domluvíme si termín focení :-). 

No a nezapomeňte na své přátele, kteří by se možná také rádi zůčastnili a sdílejte s nimi tuto skvělou příležitost.

Líbilo? Sdílejte článek na sociálních sítích